Pages - Menu

wtorek, 27 sierpnia 2013

Różne wcielenia sofy

Sofa, kanapa, narożnik to niewątpliwie jeden z istotniejszych mebli w salonie...Powinien być wygodny, ładny no i pasować do naszego wnętrza. Na rynku wybór tego typu mebli jest ogromny; możemy przebierać w rozkładanych, nierozkładanych, narożnych, ze sprężynami, w różnych stylach i formach nie wspominając o kolorach. Każdą sofkę możemy zmieniać według swoich upodobań, dodając np poduszki w ulubionym kolorze, naszywając przeróżne ozdoby, przykrywając barwną narzutą. 
Są projekty tego typu mebli, które zaskakują swoją oryginalnością i kreatywnością. Projektanci są szaleni w swoich wizjach dla sof, co sprawia, że zwykły mebel może się stać ciekawym dziełem. Pomysłowość nie zna granic, ale to właśnie o to chodzi. Kanapa w kształcie kaktusa czy pudełek z jajkami to ciekawy pomysł na oryginalny salon. Taka sofa na pewno zwróci uwagę na siebie:)

fotki: www.toxel.com

foto: www.designsmag.com

foto: www.damnunique.com
foto: www.rubyfurniture.com

foto: www.oddstuffmagazine.com

Takie projekty na pewno są dla odważnych:) Nie każdy ustawi w swoim salonie sofę kaktusa czy setki pluszowych jajek:)
Jednak klasyczne sofy też potrafią być oryginalne, w ciekawym designie. Ważne, aby pasowały do reszty wnętrza, aby były wkomponowane w charakter pokoju, w kolorystykę.
foto: www.furnishify.com

foto: www.housetohome.co.uk

3 komentarze:

  1. Zdecydowanie odważne (niektóre), ale na nich siadać bym nie chciała :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej :) Fajne zdjęcia wyszukujesz :)

    I świetnie, że dołączyłaś do Blogów Wnętrzarskich. Pisz częściej (a może krócej, to łatwiej Ci się będzie zmobilizować), a ja postaram się zaglądać regularnie :)

    Pozdrawiam pięknie!

    OdpowiedzUsuń