Pages - Menu

poniedziałek, 12 maja 2014

Dziecięcy kącik w sypialni rodziców

Witajcie!!:)))

Ja znowu po długiej przerwie. Jednak już wracam do swojego i oczywiście do Waszych blogów. Na pewno w najbliższych dniach nadrobię wielkie zaległości odwiedzin :)) Zaczytam się w wiosennych postach :))

W ostatnim czasie los sprawił nam ogromną niespodziankę, stąd moja nieobecność. Kilka tygodni temu dowiedzieliśmy się, że pierwszy raz będziemy rodzicami. Cały świat zawirował w jednym momencie :)) No i wpadłam w wir badań, usg i wszelkich formalności, gdyż zupełnie nie spodziewałam się takiej wiadomości. Jestem bardzo szczęśliwa i gotowa na ten nowy, najważniejszy etap w moim życiu :))

A póki co oczywiście w głowie przemeblowanie mieszkania...:))musimy zmieścić się w dwóch pokojach ze szkrabem. Poszperałam troszkę w internecie szukając inspiracji. Na razie na pewno nasza sypialnia będzie z funkcją pokoiku niemowlaka :)) Myślę po prostu o wstawieniu łóżeczka obok naszego łóżka i przewijaka zamiast komody. Muszę to jakoś sprytnie rozlokować :))

 foto: babettefischer.com, picturesofbabies.net

foto: mylittlelovebird.com

 foto: wishingonasnowflake.com

foto: zubujk.com

Czeka mnie troszkę główkowania, ale perspektywę przemeblowania bardzo lubię :)))Nigdy wcześniej nie interesowałam się dziecinnymi pokojami, dlatego świat tych mebelków jest dla mnie zupełną nowością :))


 foto: magofyoga.com

Tak sobie przeglądałam pokoiki dziecięce i zdecydowanie najbardziej podobają mi się te w pastelowych barwach. Te pełne przepychu, różu, gadżetów - zdecydowanie nie są w moim stylu :))

Na dziś tyle :) Muszę zabrać się za czytanie Waszych wpisów, bo mam spore zaległości i jest mi z tym źle :((

Całuję :*

Monia. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz